دومین جشنواره سلام با حضور روابط عمومی های سازمان ها و ادارات خوزستان برگزار شد

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۱۴:۳۹ کد : ۱۰۰۶۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۶۷
دومین جشنواره سلام با حضور فعالان عرصه روابط عمومی و مسئولان استانی در سالن آمفی تئاتر دانشکده علوم دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، فرج‌الله خبیر، معاون سیاسی و اج...
دومین جشنواره سلام با حضور روابط عمومی های سازمان ها و ادارات خوزستان برگزار شد
دومین جشنواره سلام با حضور فعالان عرصه روابط عمومی و مسئولان استانی در سالن آمفی تئاتر دانشکده علوم دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، فرج‌الله خبیر، معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خوزستان، با تبریک روز ارتباطات گفت : روابط عمومی‌ها باید نظر مثبت مردم به دستگاه‌ها را جلب کنند و این جشنواره باید بهانه ای باشد تا روابط عمومی ها جهت تکامل فعالیت های خود نهایت تلاش خود را بکنند .
وی عنوان کرد: قطعا برگزاری این جشنواره ها به پیشرفت  و تعالی هر ارگانی کمک خواهد کرد به خصوص روابط عمومی ها که نقش به سزایی در دستگاه های خود دارند و روابط عمومی ها باید از نظر کارشناسان مجرب در این زمینه استفاده کرده، نارسایی ها را برطرف کرده تا یک اتفاق مبارک در صحنه ارتباطات رخ دهد .
دکتر رعایایی سرپرست دانشگاه شهید چمران نیز در این جشنواره اظهار کرد: روابط عمومی ها پنجره و ویترین سازمان ها هستند و از این دریچه سازمان خود را به جامعه معرفی می کنند .
وی افزود: رسانه ها نقش محوری در جامعه دارند و اگر فعال باشند بسیاری از ابهامات در جامعه پاسخ داده می شوند تا مردم مطالبات خود را مسالمت آمیز مطرح کنند و امیدوارم جامعه ای برخودار از گردش اطلاعات آزاد که هدف ما است محقق می شود .
در ادامه جمال درویش، مدیر روابط عمومی استانداری خوزستان و دبیر جشنواره گفت: رسانه ها و روابط عمومی ها خویشاوند یکدیگر هستند و بر اساس این همکاری جهان با همه عظمتش به یک دهکده کوچک جهانی تبدیل شده است و اگر این رابطه میان روابط عمومی ها و رسانه تقویت شود حاصل آن چیزی جزء هم دلی نخواهد بود که نتیجه آن حل مشکلات جامعه است .
گفتنی است در این جشنواره دو کارگاه آموزشی ویژه اصحاب رسانه، کارشناسان و مدیران روابط عمومی توسط دکتر مهدخت بروجردی علوی  مدیر کل روابط عمومی وزارت علوم با موضوع «روابط عمومی؛ محور همدلی وهمزبانی» وکارگاه «اخلاق حرفه ای در روابط عمومی و رسانه ها» توسط دکتر محمد مهدی فرقانی عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد .