Skip Navigation Linksروابط عمومی > سامانه اطلاع رساني وزارت علوم

اخبار علمي، تحقيقاتي و فناوري: رییس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل:توجه به رویدادهای ورزشی، تولیدات علمی دانشجویان را ارتقاء می بخشد

 

عنوان

رییس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل:توجه به رویدادهای ورزشی، تولیدات علمی دانشجویان را ارتقاء می بخشد

تصوير

http://www.msrt.ir/87News/Image%20Library/_t/دانشگاه%20صنعتي%20نوشيرواني%20بابل_jpg.jpg

گزارش تصويري

 

متن خبر

رئيس دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل گفت: توجه به رویدادهای ورزشی ، تولیدات علمی دانشجویان را ارتقاء می بخشد.

دکتر "عسکر جانعلی زاده" در مراسم افتتاحیه دهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسردانشگاهها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل تصریح کرد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری ودرراستای برنامه های دولت خمتگزار دهم،امیدواریم با توجه به مسابقات و رویدادهای ورزشی در سراسر کشور و به خصوص در جوامع دانشگاهی، شاهد آثار و نتایج مسرت بخشی در زمینه ارتقاء سطح علمی و اخلاقی دانشجویان به عنوان دو بال ارزشمند برای رسیدن به تعالی روح و جسم باشیم.

وی یادآورشد: خداوند را شاکر و سپاسگزارم در سالی که توسط مقام معظم رهبری به سال همت مضاعف و کارمضاعف نامگذاری شده است و نیز در سالروز پربرکت میلاد منجی عالم بشریت حضرت قائم (عج)، توفیق میزبانی فرهیختگان و نخبگان عرصه ی دانش و ورزش را یافتیم.

رییس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل خاطرنشان ساخت: مبرهن است که بنیان این حرکت ارزشمند برپایه تهذیب اخلاق و تربیت روح و جسم در راستای تقویت روحیه پهلوانی در کنار عناوین قهرمانی می باشد.

به گفته وی برگزاری دهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور، با توجه به تجربیات و دستاوردهای المپیاد های گذشته می تواند چشم اندازی برآینده روشن ورزش دانشجویی در سال های آینده باشد.

"جانعلی زاده" عنوان کرد: در پایان برخود لازم می دانم از زحمات، هدایت ها ، حمایت ها و رهنمودهای مقام عالی وزارت، مسئولین محترم اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم و تمام دست اندرکاران و برگزار کنندگان المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور تقدیر و تشکر کنم وامیدواریم همه شرکت کنندگان با خاطرات بسیار خوشی این مسابقات را با موفقیت به پایان رسانند.

سرويس خبر

دانشگاه - ساير

سال

1389

ماه

مرداد

تاريخ

09/05/1389
وضعيت تاييد تایید شده
 

پیوست ها

زمان ایجاد 06/05/1389 10:04 AM توسط msrt\pr_Sbabol
زمان آخرین تغییر 09/05/1389 11:16 AM توسط PublicAdmin
کلیه حقوق این پرتال متعلق به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد